كد مطلب: 20374
3 مرداد 1394 ساعت 17:01

قمپز دهم صمیمی‌تر از همیشه برگزار شد

دهمین محفل طنزپردازان استان قم با حضور علیرضا لبش كه متولد قم است، رنگ و بویی صمیمی گرفت.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، در آخرین چهارشنبه تیرماه 1394 طنزپردازان پرشور استان زیر سقف سالن سوره حوزه هنری قم جمع شدند تا عصر شادی را سپری كنند. عباس احمدی مسئول دفتر طنز حوزه هنری قم، قمپز دهم را با معرفی مهمان این محفل علیرضا لبش آغاز كرد. اشعار این نوبت از قمپز بیشتر رنگ و بوی اجتماعی داشت و با توجه به حال و هوای این روزهای كشور به مذاكرات و توافق هسته‌ای هم كشیده شد.   


خانم‌ها رقیه ندیری و مژگان فارغیان و آقایان سید جواد یثربی، محمدحسین دارابی‌نیا، مصطفی فاطمی، علی مویدی، حسن رحمانی نكو، سعید تارم، سید جواد هاشمی، سید محمد حسینی، جواد الهی‌پور، محمد غفاری و محمدحسین مهدویان از جمله طنزپردازانی بودند كه برای ارائه آثارشان پشت تریبون قمپز دهم آمدند. مهمان و مجری برنامه هم در برخی موارد نظرات خود را درباره قوت و ضعف آثار ارائه شده مطرح كردند.
از دیگر برنامه‌های این محفل مراسم تجلیل از سید محمد جواد شرافت مسئول سابق آفرینش‌های ادبی حوزه هنری قم كه نقش مهمی در شكل‌گیری محفل قمپز داشت، بود. بخشی از این مراسم به قرائت اشعاری اختصاص یافت كه طنزپردازان استان در توصیف وی سروده بودند. در پایان نیز از سید محمد حسینی، روحانی طنزپرداز كه برگزیده محفل پیشین قمپز، با اهدای نشان این محفل تقدیر شد. 


نظر بگذارید

نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیکی :
وب سایت:
* متن نظر: