كد مطلب: 29158
8 دی 1395 ساعت 13:22

بیانیه حوزه هنری آذربایجان شرقی به مناسبت حماسه 9دی

حوزه هنری آذربایجان شرقی به مناسبت حماسه 9 دی بیانیه‌ای در این خصوص صادر كرد.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، متن بیانیه حوزه هنری آذربایجان شرقی به شرح ذیل است:

تاریخ 33 ساله انقلاب اسلامی مملو از نقاط عطفی است كه در اذهان ملت شریف و ولایت مدار ایران اسلامی نقش بسته است. 9 دی سال هزار و سیصد و هشتاد و هشت از لحظه های مهم، سرنوشت‌ساز، به یادماندنی و نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی به شمار می رود.    

در 9 دی مردم نشان دادند كه همواره با بصیرت به وصایای امام راحلشان گوش می دهند كه می فرمود: همواره پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملكت شما آسیبی نرسد.

9 دی ماه به گفته رهبر فرزانه انقلاب روز تجلی قدرت خدا و حركتی ماندگار در تاریخ انقلاب است و این حركت مردم اتمام حجت برای همه است. 9دی روز بیداری و خروش و حضور ملتی است كه به مقدساتش، نظامش و سالار شهیدانشان توهین شده بود و كاسه صبرشان لبریز.    

در این برهه حساس كه جهان شاهد حضور باشكوه و معنادار خیل عظیمی از مشتاقان اباعبدالله‌الحسین(ع) در روز اربعین حسینی بود، جلوه هایی از وحدت امت اسلامی و حتی ادیان الهی زیر پرچم امام حسین (ع) را به نمایش گذاشتند.    

حوزه هنری آذربایجان شرقی ضمن گرامیداشت حماسه 9 دی، پیروزی ملت مومن ولایت مدار ایران اسلامی و تقدیر و تشكر از حضور پرشور آن ها، اعلام می دارد كه همچون سایر آحاد ملت شریف و بزرگوار ایران اسلامی با بصیرت در راستای اهداف انقلاب گام برخواهد داشت.
 


نظر بگذارید

نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیکی :
وب سایت:
* متن نظر: