كد مطلب: 29360
19 دی 1395 ساعت 13:28

مدیر عامل موسسه بهمن سبز خبر داد:

حوزه هنری نخستین پردیس سینمایی شیراز را می‌سازد

محمود كاظمی ضمن اعلام افتتاح پردیس سینمایی چهارباغ اصفهان در دهه فجر امسال گفت: یكی دیگر از برنامه‌های موسسه بهمن سبز در سال 96، ساخت نخستین پردیس سینمایی در شهر شیراز است.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، شنبه 18 دی‌ماه مهندس مسچی با حضور در سینما بهمن تهران از روند بازسازی و ساخت و ساز در سالن شماره یك این سینما مطلع شد. سینما بهمن متعلق به حوزه هنری است و بازسازی سالن یك آن با مشاركت موسسه سینما شهر انجام می‌شود. این سالن از دهه فجر آغاز به كار كرده و میزبان مخاطبان سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر خواهد بود.

محمود كاظمی مدیر عامل موسسه بهمن سبز، غلامرضا فرجی مدیر پخش و بازاریابی و حسن رنجبر مدیر پشتیبانی و توسعه این موسسه در این بازدید حضور داشتند. 

كاظمی درباره وضعیت بازسازی سینماهای حوزه هنری گفت: روندی كه یكی دو سال اخیر شروع شده با قدرت و برنامه ریزی در حال پیگیری است. با وجود مشكلات مالی، حوزه هنری در این دو سال روند بازسازی، تجهیز و ساخت سالن‌هایش را كند نكرده است. 

پردیس چهار باغ در اصفهان افتتاح خواهد شد
وی ادامه داد: خوشحالیم كه دهه فجر امسال علاوه بر بهره برداری از سالن یك سینما بهمن تهران، نخستین پردیس شهر اصفهان، پردیس چهار باغ هم افتتاح خواهد شد و در این سینمای چهار سالنی و مدرن كه معماری ایرانی دارد، میزبان شهروندان خوب اصفهانی خواهیم بود. همچنین سینما جوان بیجار پس از تجهیز در دهه فجر راه اندازی می‌شود.

كاظمی افزود: سال 96 یكی از مهم ترین برنامه‌های موسسه بهمن سبز، ساخت نخستین پردیس سینمایی در شهر شیراز است. شیراز یكی از گلوگاه‌های اكران و یكی از اولویت‌های ماست. به تازگی یك سینما در این شهر به حوزه هنری تحویل داده شده و با برنامه ریزی‌هایی كه از قبل داشتیم پروسه ساخت پردیس سینمایی «چهار راه زند» سال آینده در این شهر فرهنگی و تاریخی كلید خواهد خورد.

مدیر عامل موسسه بهمن سبز گفت: امسال برنامه‌ریزی‌های مفصلی برای ساخت یك پردیس در شهر مراغه انجام شد و سال آینده وارد فاز اجرایی این پروژه می‌شویم.


نظر بگذارید

نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیکی :
وب سایت:
* متن نظر: