كد مطلب: 29381
22 دی 1395 ساعت 11:09

«گمشده» منتشر شد

رئیس حوزه هنری استان آذربایجان شرقی از تولید و انتشار كتاب «گمشده»، روایت تصویری از جغرافیای دفاع مقدس توسط حوزه هنری استان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، حسن میلانی با اعلام این خبر گفت: كتاب «گمشده»، روایت تصویری از جغرافیای دفاع مقدس، حاوی تصاویری است كه صابر قاضی طی سفرهای خود در اردوهای «راهیان نور» ثبت نموده است.

وی افزود: كتاب فوق توسط انتشارات سوره مهر وابسته به حوزه هنری در 84 صفحه و در شمارگان یك هزار جلد در موضوع جغرافیای دفاع مقدس چاپ و منتشر شده است.

میلانی هشت سال دفاع مقدس را آینه تمام نمای قامت استوار ملت ایران عنوان نمود، ادامه داد: امروز این گنجینه بزرگ ذخایر ایمان و اخلاص، شهادت و شجاعت، ایثار و فداكاری با تمام ارزش و عظمتش به كشور ما ارزانی شده است.

وی اضافه كرد: بر ماست كه با دقت هر چه بیشتر گنج‌های گرانبهای این معدن عظیم را استخراج نموده و آینده ایران اسلامی را با عزت و اقتدار رقم زنیم.

رئیس حوزه هنری استان آذربایجان شرقی گفت: كتاب فوق مجموعه ای از عكس ها و تصاویر صابر قاضی از عكاسان حوزه هنری استان را شامل می شود كه در طول سالیان اخیر به جغرافیای مقدس هشت سال جنگ تحمیلی سفر داشته است.

میلانی اظهار امیدواری كرد تا كتاب «گمشده» در راستای شناساندن سفر معنوی راهیان نور گام های موثری بردارد با توجه به اینكه تاكنون كتابی در این زمینه منتشر نشده بود.

گفتنی است صابر قاضی متولد 1361 و از عكاسان فعال این رشته به شمار می رود و در چندین جشنواره داخلی و خارجی دارای مقام شده است.
 


نظر بگذارید

نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیکی :
وب سایت:
* متن نظر: