كد مطلب: 29386
22 دی 1395 ساعت 12:15

نشست مشترك حوزه هنری و صداوسیمای مركز لرستان برگزار شد

نشست مشترك حوزه هنری و صداو سیمای مركز لرستان با حضور مدیران و مسئولان واحد های هنری این دستگاه‌ها برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، در این نشست كه صبح روز یك‌شنبه 19دی ماه 1395 در سالن اجتماعات صداوسیمای مركز لرستان برگزار شد، رئیس حوزه هنری لرستان به همراه معاون فرهنگی و مسئولین واحد های هنری این حوزه و همچنین مدیركل، معاونان و تهیه كنندگان برتر در بخش های تولید صدا و تولید سیمای مركز لرستان حضور داشتند و به بحث و تبادل نظر پیرامون نحوه عرضه آثار و تولیدات هنری از طریق رسانه استانی پرداختند.

آقای بازوند، مدیركل صداوسیمای مركز لرستان ضمن خوشامدگویی به مجموعه حوزه هنری لرستان، فعالیت های اخیر این حوزه را در رشته های مختلف قابل توجه دانست و گفت: موفقیت های اخیر شما در حوزه تولید آثار هنری و برنامه های اجرایی در حوزه فرهنگ و هنر ما را بر آن داشت تا از این خدمات در جهت تولید محتوا در برنامه های رادیویی و تلویزیونی بهره گیری كنیم.

امیدی پور، رئیس حوزه هنری لرستان، نیز دیده شدن و شنیده شدن را از مهم ترین اركان در عرصه تولید آثار هنری دانست و افزود: معرفی هنرمندان جوان به ویژه در عرصه هنر انقلاب اسلامی از طریق رسانه نقش مهمی در رشد و گسترش فعالیت های فرهنگی و هنری دارد و باید با برنامه ریزی مناسب زمینه را برای رشد و پرورش نسل جدیدی از هنرمندان انقلاب اسلامی فراهم آوریم وگرنه نخواهیم توانست پیام انقلاب را به گوش آیندگان برسانیم.

در ادامه مسئولین واحدهای حوزه هنری، مدیران تولید سیما و تولید رادیو و تهیه كنندگان این مركز نظرات خود را پیرامون موضوع بیان كردند. در پایان مقرر شد طرحی تحت عنوان «هنر جوان» از سوی حوزه هنری لرستان به صداوسیمای مركز لرستان ارائه شود كه طی آن در طول سال هنرمندان انقلاب اسلامی در شش رشته هنری در قالب برنامه ای تلویزیونی به همین نام به همراه آثار خود معرفی شوند.


نظر بگذارید

نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیکی :
وب سایت:
* متن نظر: